Facebook

Deelnemers/uitslagen

De uitslagen van onze wedstrijd 2017

Light Two Wheel Drives reden tijdens onze wedstrijd om de klasse te promoten.

De Supersport Trucks klasse is geneutraliseerd. Van beide klassen zijn er geen standen genoteerd.

 

Bron: NTTO

 

Baan 1

 

1. Two Wheel Drives

 

Nnr.

Naam machine

1e run

1

Bad Habit

93.62

2

Inter-Techno Predator

93.14

3

Sledge Hammer

89.17

4

CL Coatings No Illusion

86.87

5

French and Furious

85.49

6

BK Power

85.45

7

Rattle and Hum

85.43

 

 

2. Light Modifieds I Topniveau

 

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

Russian Roulette XL

100.99

101.66

2

Wicked Screamer

104.00

100.37

3

Eurol Bandit

100.61

Diskw

4

Green Spirit VIII

90.45

 

5

BMO Rocket Science

86.72

 

6

Green Spirit VII

49.57

 

 

 

3. Superstocks Topniveau

 

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

Terminator

102.64

94.24

2

Sømælk d'n Aerdvruter

101.88

89.50

3

Olden makelaars Zapo

102.75

0.01

4

Zeinstra Newborn Deere

97.74

 

5

European Maid

96.60

 

6

BO Motor-Oil Incredible Deere

96.49

 

7

Agrifac Interaction 2.0

95.15

 

8

Hurricane

92.09

 

9

Mitas All or Nothing

85.88

 

10

Engine2repair Wildcat 2

71.45

 

11

Trackpointer Blue Thunder

69.11

 

12

Green Gangster Deere

49.52

 

13

Maximum Risk

33.86

 

14

Silver Bullet

HP

 

 

 

4. Supersport Trucks Topniveau

 

Nr.

Naam machine

1e run

2e run

Finale

0

White Horse IX

     

0

Volvo FH16 Harskamp

     

0

VDB Staalbouw

     

0

Van Vlastuin Agro

     

0

Van Heugten Transport

     

0

Tekstkar

     

0

No Risk No Fun

     

0

MITAS Black Sensation

     

0

IVS RhinoRocket

     

0

Heavy Boys Toys

     

0

GreenBull

     

0

Blue Fire

     

 

 

5. Unlimiteds Topniveau

 

Nr.

Naam machine

1e run

1

Inter-Techno Lambada

101.08

2

Komeco Simply Irresistible

99.22

3

Rising Star

99.21

4

Argos Oil Whispering Giant

96.75

5

MPM Seaside Affair

80.59

 

 

6. Prostocks I Topniveau

 

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

Rocky

107.82

100.36

2

Extreme Temptation

106.04

98.93

3

Neighbours Nightmare

102.78

93.57

4

DPP Rednex

101.61

93.27

5

Wickie Power

100.17

 

6

Appypower

99.91

 

7

Dams Rooster

99.73

 

8

Next Sensation

93.91

 

9

Blue Hazard

90.92

 

10

Snoopy

89.50

 

11

KAWE Runaway Deer

03.52

 

12

HyTec Red Neck

02.31

 

Baan 2

 

 

1. Standaard 4,5 ton

 

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

1

Fendt Favorit 610 S

Chiel Kemperman

Wehl

77.39

2

David Brown 1690

Geraldo Bod

Kilder

77.34

3

International 856 XL

Johan van de Haar

Lunteren

77.21

4

International 844-S

Rick van Straaten

Nieuw-Wehl

77.16

5

Ford 7700

Bennie Bod

Didam

77.02

6

International 1046

Gerrit van Schaik

Zegveld

76.94

7

Ford 7710

Robert Reuling

Nieuw-Wehl

76.63

8

International 856 XL

Willy Lucassen

Kilder

76.37

9

International 644

Rens Tiemissen

Kilder

76.21

10

Ford 7600

Remco van Straaten

Wehl

76.00

11

International 1046

Vincent Derksen

Didam

75.91

12

Massey Ferguson 3060

Gerbert Besselink

Duiven

75.82

13

Fendt 307

Tom Lucassen

Kilder

75.73

14

Case International 844 XL

Bas Teunissen

Nieuw-Wehl

75.26

15

Ford 7840

Rik Harenberg

Baak

75.23

16

International 744

Nick Linneman

Eldrik

74.98

17

Case 970 Agri King

Arjan Putman

Laag Keppel

disk

 

 

2. Supersport 3,4 ton Promoniveau

 

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

0

Red Indian

Kees van Daalen

Achterberg

   

1

De Gebroeders

René Slotboom

Neede

F.P.

101.27

2

You'll Never Know

Arend-Jan Lam

Everdingen

F.P.

99.05

3

Swedish Legend

Nick Rasenberg

Made

62.90

 

4

Never Satisfied

Pieter Paans

Werkendam

26.50

 

 

 

3. Standaard 7,0 ton

 

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

1

John Deere 6920

Henk Bouwman

Punthorst

95.28

2

International 1455

Jacoline van Schaik

Zegveld

87.52

3

Case International 1455 XL

Carola van Schaik

Zegveld

86.44

4

International 1246

Wouter van Luttikhuizen

Ederveen

85.18

5

Fendt 612 LSA

Barry Baars

Kilder

79.59

6

Fendt 612 LSA

Kevin van Raaij

Wehl

74.77

7

Case International 1455 XL

Alfred Hazeleger

Renswoude

74.64

8

Ford 9600

Wiebe Smits

Heelweg

66.83

4. Sport 4,5 ton Beloftenniveau

 

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Van Gaal

Huub van Gaal

Achtmaal

F.P.

110.67

2

Hagar

Cor Lodder

Zuiderwoude

108.84

110.28

3

Midnight Blue

Henk Gerrits

Bemmel

106.42

106.46

4

Secret Power

Dik van Veldhuizen

Ede

106.60

99.03

5

New Green Worker

Gerlant Mouw

Speuld

106.07

 

6

Blue Brother

Peter de Hond

Oud-Vossemeer

104.39

 

7

Old Green Worker

Gerlant Mouw

Speuld

87.48

 

 

 

5. Supersport 3,6 ton Beloftenniveau

 

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Hook 'n Run

Brienen den Hartog

Wageningen

107.41

111.23

2

4rus

Henri Tuenter

Terborg

F.P.

108.80

3

Don't Worry

Ids Visser

Stavoren

109.33

106.07

4

Belazerus 3 Big Toy

Roel Janssen

Ysselsteyn

F.P.

105.49

5

Green Efficiency

Pleun de Bruin

Alteveer (Gn)

103.64

65.25

6

The Resistance

Maikel de Jong

Buurse

101.87

 

7

Twister

Lammert de Zwaan

Hulshorst

100.13

 

8

The Running Deere

Lammert Mooiweer

't Harde

92.33

 

9

Ron Deere

Ron Poppelaars

Zundert

HP

 

 

 

6. Sport 4,5 ton Promoniveau

 

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Passion for Power

Jan Roseboom

Ede

F.P.

103.56

2

Blue Hunter

Ries van Voorthuijsen

Randwijk

108.12

102.60

3

Green Lightning

Wouter Schipper

Putten

109.55

101.83

4

Oost Blok Schok

Nico Grootendorst

Hoogblokland

F.P.

100.10

5

MTX

Mark Hendriks

Elsendorp

107.90

 

6

First Love

Marinus Berends

Kesteren

107.43

 

7

Sjonnie

Gert Jan Mandersloot

Utrecht

107.06

 

8

Flash

Gerold de Wit

Utrecht

106.74

 

9

Fahr Ahead

Aad Boers

Krimpen a/d IJssel

104.96

 

10

Verploeg

Willem Verploeg

Rumpt

100.92

 

11

True Power

Johan van de Westeringh

Achterberg

100.03

 

 

7. Light Two Wheel Drives Topniveau

 

Nr.

Naam machine

1e run

2e run

Finale

0

Bad News

     

0

Green Bullit

     

0

Mien Masjien

     

0

Poison Ducky

     

0

Smink No Mercy